Szanowni Państwo,

W Zdunach czuć już magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, dlatego i my – z wielką radością – pragniemy zaprosić Was na Zduński Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 10 grudnia (niedziela) na Targowisku Gminnym w Zdunach.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję skosztować tradycyjnych potraw regionalnych (również tych myśliwskich) czy odwiedzić liczne stoiska z rękodziełem – nie zabraknie wystawców oferujących oryginalne prezenty na święta! Podczas jarmarku na naszej scenie wystąpią: Kapela Szymona Mońki oraz wszystkie Zespoły działające przy BDK Zduny, które przygotowały specjalne programy związane z tematyką świąteczną. Tego dnia do Zdun przybędzie również Święty Mikołaj*, który przywiezie ze sobą paczki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

W imieniu organizatorów – Wójta Gminy Zduny oraz Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu i cieszenia się atmosferą świąt.

Do zobaczenia na jarmarku!

* Święty Mikołaj czekać będzie na Was od godz. 15:00 (początek imprezy), natomiast same paczki będziemy wręczać w godz. 16:00 – 17:30 (nie wprowadzamy odrębnych godzin dla poszczególnych miejscowości). Jeśli chcą Państwo zarezerwować paczkę dla swoich pociech (dla dzieci do 12 r.ż. włącznie), prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką Publiczną i Domem Kultury Gminy Zduny (46 838 74 16) do 6.12.2023 r. w godzinach pracy BDK. Na paczki zapisujemy również w naszej siedzibie.

Skip to content