Szanowni Państwo!

Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie (i dziewiąty od początku cyklu) „Zduński podwieczorek z gwiazdą”! Już 19 września (wtorek) o godz. 18:00 w naszym Domu Kultury będziemy mogli wspólnie posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej. To dobrze wszystkim znana polska aktorka, piosenkarka, prezenterka i osobowość telewizyjna, autorka tekstów oraz kompozytorka.

Debiutowała jako aktorka rolą w filmie Pewnego letniego dnia. Do najważniejszych ról w jej aktorskiej karierze należą występy w spektaklach: Metro, Evita i Chicago oraz serialach: Bao-Bab, czyli zielono mi, Bulionerzy, Kopciuszek, Trzy szalone zera, Duża przerwa czy Na dobre i na złe. Jej dwa ostatnie filmy, w których wcieliła się w rolę Marleny Wolańskiej, to kontynuacje kultowego Kogla-Mogla. Od 1998 nagrała i wydała sześć albumów studyjnych: Pół księżyca, Oszaleli Anieli, Kameleo, Koa, Moja kolekcja i For Tea. Z dubbingu została zapamiętana jako bohaterka animowanych filmów Walta Disneya: Bella w Pięknej i Bestii, Dżasmina w Aladynie i Nala w Królu Lwie. Uczestniczyła, prowadziła bądź jurorowała w kilku telewizyjnych programach rozrywkowych, takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy Taniec z Gwiazdami.⭐️

Rozmowę poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny – Leszek Bonar. W imieniu Wójta Gminy Zduny – Krzysztofa Skowrońskiego oraz naszym własnym serdecznie zapraszamy na spotkanie! Wstęp bezpłatny.

Skip to content