Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Zduński Podwieczorek z Gwiazdą”. Już niebawem nasz Dom Kultury odwiedzi znana i lubiana aktorka i wokalistka – Olga Bończyk! Spotkanie poprowadzi łódzki dziennikarz – Leszek Bonar.

Jesteśmy pewni, że tak jak podczas poprzednich „Zduńskich Podwieczorków…” tak i tym razem nie zabraknie ciekawych historii, dobrego humoru i wspaniałej muzyki!

W imieniu Wójta Gminy Zduny – Krzysztofa Skowrońskiego oraz naszym własnym serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się 1 sierpnia |niedziela| o godz. 14:30 w DK Gminy Zduny. My już dziś z niecierpliwością czekamy na występ artystki na naszej scenie!

UWAGA! Wstęp na spotkanie tylko na bezpłatne wejściówki! Od jutra tj. 9.07. możecie odbierać je w naszej Bibliotece lub rezerwować telefonicznie pod nr tel 46 838 74 16 oraz 838 76 08. WEJŚCIÓWKI WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ZDUNY!

Impreza z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Skip to content