Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że przed nami kolejne spotkanie z cyklu ?Zduński Podwieczorek z Gwiazdą?!

Już niebawem, 5 lutego, w naszym Domu Kultury gościć będziemy jednego z najpopularniejszych satyryków w historii polskich kabaretów, komika, stand-upera… (werble)… Marcina Dańca! Spotkanie poprowadzi dziennikarz – Leszek Bonar – komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź.

Marcin Daniec na scenie kabaretowej czuje się jak ryba w wodzie, a relacje z publicznością potrafi budować jak nikt inny, dlatego jesteśmy pewni, że tak jak podczas poprzednich ?Zduńskich Podwieczorków?? tak i tym razem nie zabraknie interesujących historii, anegdot, bardzo dobrego humoru oraz ciekawostek prosto z życia zawodowego i prywatnego wziętych!

W imieniu Wójta Gminy Zduny ? Krzysztofa Skowrońskiego oraz naszym własnym serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 5 lutego |sobota| o godz. 15:00 w DK Gminy Zduny.

UWAGA! Wstęp na spotkanie tylko na bezpłatne wejściówki. Od jutra, tj. 13.01., możecie odbierać je w siedzibie BDK Zduny lub rezerwować telefonicznie pod nr tel. 46 838 74 16 oraz 838 76 08. WEJŚCIÓWKI WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ZDUNY.

Impreza z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Skip to content