Szanowni Państwo, kiedy tylko jest to możliwe, staramy się organizować różne wydarzenia oraz zapraszać Was w nasze skromne progi. Chociaż na razie spotkanie w DK jest niemożliwe ? my optymistycznie patrząc w przyszłość ? planujemy. Już dziś, wspólnie z Wójtem Gminy Zduny ? Krzysztofem Skowrońskim, serdecznie zapraszamy na wydarzenie z cyklu ?Zduński podwieczorek z Gwiazdami?. 11 kwietnia br. (niedziela) o godz. 14:30 spotkają się z Wami Siostry Szydłowskie – zwyciężczynie pierwszej edycji telewizyjnego show – The Voice Senior! Porozmawiają, opowiedzą i zaśpiewają! Spotkanie poprowadzi Leszek Bonar. Ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona ? wstęp na spotkanie tylko na bezpłatne wejściówki. Od dziś możecie odbierać je w naszej Bibliotece lub rezerwować telefonicznie pod nr tel. 46 838 74 16 oraz 838 76 08.

UWAGA! WEJŚCIÓWKI WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ZDUNY!

  • Mamy nadzieję, że uda nam się z Państwem spotkać 11 kwietnia, jednak biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym kraju oraz obostrzenia związane z pandemią COVID-19, zastrzegamy sobie możliwość odwołania w/w imprezy lub zmiany jej terminu.
  • Postępujemy zgodnie z rekomendacjami oraz wytycznymi w zakresie bezpiecznych warunków dla organizatorów imprez kulturalnych.
  • Nadal obowiązuje reżim sanitarny!
  • W związku z pandemią COVID-19 i procedurami bezpieczeństwa wdrożonymi w BPiDK, każdy uczestnik wydarzenia kulturalnego zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.
  • Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

_

Skip to content